En iyilerden, En iyi eğitimi al !

Ankara'nın en kapsamlı, en iyi sinema okulu...

Eğitmen kadrosunda, alanında uzman, usta eğitmenlerin yer aldığı, oyunculuğu meslek olarak gören, tutku ile bağlanan, yeteneklerini daha da üst noktaya çıkarmak isteyen oyuncu adaylarına rehberlik ve yol arkadaşlığı yapmaktan mutluluk duyan Ankara’nın ilk özel oyunculuk unvanına sahip kurumdur.

Yetenek Evi Sanat Akademisi Türk dizi ve sinema sektörüne yeni yüzler kazandırmış ve kazandırmaya devam eden Türkiye’nin en önemli menajerlik ajanslarının arasında yer alan Maydonoz Ajansın Ankara’da 2018 yılında sektöre ahlaklı, donanımlı ve yetenekli oyuncular kazandırmayı hedefleyerek açtığı sanat okuludur.

YETENEKEVİ

Nedir?

Ankara Devlet Tiyatroları Oyuncuları tarafından yönetilen, Maydonoz Ajans tarafından desteklenen Ankara’da yetenekli kişilerin Türk Dizi ve Sinema sektörüne kazandırılmasına kolaylık sağlayan sanat evidir, Yetenek Evi.

Ne Değildir?

Hayallerinizin simsahı değildir. İçi boş bir özgüveni pohpohlayan, şımarıklığı tevazuya kurban eden, parayı emeğe ve yeteneğe tercih eden değildir. Yetenek Evi: “Herkes oyuncu olabilir” demez. Çünkü bu doğru değildir.

İşin Özü

Mezun ettiği her öğrenciyi; kendisinin bir parçası, uzantısı ve temsilcisi olarak gören, bu yüzden kendisini en iyi şekilde, mahcup etmeden temsil edebilecek birikim, kişilik ve yeteneklere sahip olanları sanat camiasına kazandıran bir kurumdur.