ÇOCUK OYUNCULUK EĞİTİMİ

cocuk-oyunculuk-egitimi

çocuklar için oyunculuk eğitimi

Çocuk Oyunculuk Eğitimi Türk Dizi ve Sinema sektörünün profesyonelleriyle çalışırken oyunculuk ve şarkı söylemeyi öğrenmesini ve performans deneyimi kazanmasını ister misiniz? İster geleceğin bir yıldızına sahip olun, ister sadece çocuğunuzun özgüven geliştirmesini isteyin, Yetenek Evi Sanat Akademisi Çocuklar için oyunculuk eğitimi çocuğunuz için tasarlandı.

Bireysel eğitim ve performans fırsatlarıyla birleştirilmiş profesyonel oyunculuk eğitimi karışımımız, çocuğunuza birçok yönden büyüme fırsatı sunar.

Oyunculuk eğitiminde Stanislavski, Strasberg, Chekov ve Meisner tekniklerini kullanıyoruz. Öğrenciler her an dürüstlük ve tutkuyla hareket etmeyi öğrenirler. Konsantrasyon ve rahatlama, duyusal egzersizler ve yazılı çalışma ile vurgulanır. Her ders oturumunda doğaçlama, konuşma ve ses vurgulanır.

Oyunculuk dersleri gruplar halinde yapılırken, her çocukla bireysel olarak çalışmak için zaman ayırıyoruz. Çocuğunuz oyunculuğu işinin en iyilerinden öğrenecek ve performans sergileme ve eğlenme şansı yakalayacaktır. Ayrıca, genç yetenekler arayan temsilcilerin yer aldığı kapsamlı iletişim listemizden de yararlanabileceksiniz.

çocuk oyunculuk programı

Açıkça konuşmayı ve başkalarıyla güvenle ilişki kurmayı öğrenen hevesli öğrenciler, yaşam boyu başarıya giden içsel bir yola sahip olacaklardır. Yetenek Evi tüm çocukları geliştirir. Çocuklarımızın oyunculuk dersleri ve okul sonrası programları, çekingenlerden dışa dönüklere kadar tüm çocukların bol miktarda olumlu teşvikle kendi hızlarında gelişebilecekleri bir yerdir. 

Uzmanlığımız, cesur, açık sözlü çocuğa odaklanmak ve sessiz çocuğu veya konuşamayan çocuğu çekmek ve tam potansiyellerini keşfetmeleri için kendi içlerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çocuk oyunculuk sınıflarımızda çok çeşitli benzersiz drama etkinlikleri kullanmaktır. 

Yetenek Evi Sanat Akademisi, her sınıfta telif hakkıyla korunan ünlü orijinal müfredatımızı kullanır. Okul sonrası programlarımız, öncelikle 4-17 yaş arası çocuklar ve genç yetişkinler için drama ile ilgili çeşitli eğitim sınıfları ve kampları içerir ve öğrencilerin ciddi bir şekilde eğlenmelerine olanak tanırken aynı zamanda aşağıdakileri geliştirmelerine olanak tanıyan aşamalı bir müfredat kullanır:

  • Oyunculuk yeteneği 
  • Topluluk önünde konuşma becerileri 
  • Yaratıcı Düşünme Becerileri 
  • Liderlik özellikleri 
  • Ağ Kurma ve Sosyal Beceriler 
  • Özgüven ve Özsaygı 
  • Hayata Pozitif Yaklaşım


Çoğu tek bir performansa hazırlanmaya odaklanan tipik çocuk oyunculuk derslerinin aksine öğrencilerin mutlu ve başarılı olmalarını sağlayan 450’den fazla benzersiz ve ayrıntılı ders planından oluşan eğlenceli, hızlı tempolu ve gelişimsel bir müfredattır. 

Yetenek Evi çocuk oyunculuk dersleri, her sınıfta yeni müfredat, sahneler ve aktiviteler içerir. Her sınıf 4-6 farklı aktivite içerir ve her sınıf konuşma gelişimi, yaratıcı hareket ve tüm sınıf oyunları, mini parçalar, sahne başlatıcılar, küçük grup doğaçlamaları ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli birincil aktivitelere odaklanır. 

Her sınıf, okullarda ve çeşitli toplum merkezi yerlerinde okul sonrası programlarında haftada bir kez toplanır. Yeni çocuklar, okul yılı boyunca herhangi bir zamanda kayıt yaptırabilir ve yeni veya mevcut yerlerde yeni sınıflar, okul yılı boyunca herhangi bir zamanda başlayabilir. 

ÇALIŞMA SAATLERİ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2015 © 2023 Yetenek Evi - Sanat Akademisi Tüm Hakkı Saklıdır. Reklam Ajansı AYLU