okul

YETENEK EVİ KONSERVATUVARI

SAHNE SANATLARI

Yetenek Evi Sanat Akademisi Konservatuvarı, öğrencileri oyunculuk, yazarlık ve yönetmenliğe farklı yaklaşımlarla tanıştırır. Öngörülen, düzenlenmiş bir program yerine çeşitli yaratıcı teknikleri keşfederek, size en uygun kişisel çalışma yöntemini geliştireceğinizden eminiz.

STARLARIN OKULU

oyunculuk bölümü

Yetenek Evi Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü, canlı bir zekaya, güçlü bir hayal gücüne, işbirlikçi bir ahlaka ve gelişim, dönüşüm yeteneğine sahip fiziksel, ses ve yaratıcılık yönlerini geliştirebilecek adaylara açık bir bölümdür.

SENARYO BÖLÜMÜ

Tiyatro film ve televizyon sektörü, farklı görsel medya sanatları için yazabilen senaristlere ihtiyaç duymaktadır. Senaryo Bölümü programı, öğrencilere televizyon yazımı, film tarihi, film yazımı, karakter gelişimi, film teorisi, film ve medya

Çocuk Oyunculuk Eğitimi

cocuk-oyunculuk-egitimi Çocuk Oyunculuk Eğitimi Ankara’da Yetenek Evi Sanat Akademisinin alanında uzman profesyonel eğitmenleri tarafından verilen bir programdır. Çocuk Oyunculuk Eğitimi 7 ila 15 yaş gurubunu kapsamaktadır.

YÖNETMENLİK BÖLÜMÜ

Yönetmenlik Eğitimi  gelecek vadeden yönetmenlere onları ekran endüstrilerinde bir kariyere hazırlamak için çeşitli disiplinlerde temel becerileri öğretmek için tasarlanmıştır. Yetenek Evi Sanat Akademisi, öğrencilerin yeteneklerini geliştirmek,

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yetenek Evi Fiyatları diğer oyunculuk okullarına göre pahalı nedeni nedir?

Yetenek Evi Sanat Akademisi pahalı değil, sizin kıyaslama yaparken gözden kaçırdığınız fiyattan çok daha önemli noktalar var. Mesela diğer kurumlarda alacağınız ders saati, süresi, eğitmen kalitesi ve eğitim içeriği esas önem vermeniz gereken detayların bunlar olması gerekir.

Neden Yetenek Evi Sanat Akademisini Seçmeliyim?

Yetenek Evi Sanat Akademisi Türkiye’de ilk ve tek özgün programları barındıran kurumdur. Klişe ve müfredat eğitimlerinden daha zor bir misyon üstlenerek Uluslararası programları bünyesine getirmiştir. Aynı zamanda yetiştirdiği öğrenciler en büyük referansıdır.

Yetenek Evi Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünüze Yılda Kaç Öğrenci Alıyorsunuz?

Oyunculuk Bölümü Akademimizde yetenek sınavı giriş mecburiyeti olan tek bölümdür. Bu yüzden yılda 700’ün üzerinde oyuncu adayı başvurularından sadece 15 kişi as 5 kişi yedek olmak şartı ile şans verilmektedir.

ÇALIŞMA SAATLERİ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2015 © 2023 Yetenek Evi - Sanat Akademisi Tüm Hakkı Saklıdır. Reklam Ajansı AYLU

Hemen Arayın
Whatsapp