Oyunculuk Bölümü

Oyunculuk bölümü programımız, Konservatuvar Sahne Sanatları dengi bir program olduğundan tiyatroya, oyunculuğa, güzel sanatlara ilgi ve alakası olan kişiler için tasarlanmıştır.

Oyunculuk Okulu

Oyunculuk okulları arasında Türkiye’de bir ilki başaran Yetenek Evi Sanat Akademisi, 400 Saat 48 haftalık programları ile öğrencilerini donanımlı bir şekilde hazırlamaya devam ediyor.

Oyunculuk Eğitimi

Oyunculuk Eğitimi konusunda Yetenek Evi Sanat Akademisini diğer oyunculuk okullarından ayıran özelliklerinin başında ön şart olarak yetenek sınavı mecburiyeti gelmektedir.

Kamera önü oyunculuk

Kamera Önü Oyunculuk eğitiminde teknik açıdan öğrencilerimiz hazırlanırken, aynı zamanda sanatsal yönlerini de keşfetmek için uzun bir yolculuğa çıkarlar.

Oyunculuk Bölümü Mezunlarımız

Oyunculuk bölümünü başarı ile bitirmiş mezunlarımıza göz atıp inceleyebilirsiniz.

Yetenek Evi Sanat Akademisi, Oyunculuk bölümü mezunlarımızın kariyer ve başarılarını videolar sayfasından takip edebilirsiniz.

Oyunculuk Eğitimi

Oyunculuk eğitimi konusunda Yetenek Evi Sanat Akademisi, özellikle ajanslar tarafından rağbet gören bir kurumdur. Bunun nedeni oyuncu adaylarının iyi bir oyunculuk eğitimi alarak sektöre bir an önce giriş yapmasıdır.

Doğru Oyunculuk Eğitimi

Doğru oyunculuk eğitimi en az 1 yıl olmak zorundadır. Bu nedenle oyunculuk mesleğini yapmak istiyor iseniz kısa süreli hızlandırılmış kurslardan uzak durmanızda fayda var! Türkiye’nin önde gelen oyunculuk okulları en az 400 saat eğitim programları hazırlamaktadır.

Doğru Eğitmen

Doğru Eğitmen + Doğru Eğitim = Başarıdır ! Sanatçı, Dil bilimci, Yönetmen, Yazar ve Fotoğraf Sanatçılarından oluşan, Yurt içi ve yurt dışında bir çok başarısı bulunan, rüşdünü ispat etmiş, hayatınıza değer katacak eğitmenlerden 470 saat uygulamalı ders almaktadır.

En iyi oyunculuk eğitimi Ankara

En iyi oyunculuk eğitimi Ankara‘da Yetenek Evi Sanat Akademisinden alınır. Kabiliyet, hüner, maharet veyahut meleke siz nasıl tanımlamak isterseniz… Bizler kısaca “yetenek” demeyi tercih ediyoruz. Bu yüzden yetenekleri doğru bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Oyunculuk bölümüne girmek için şartlar nelerdir?

Sabıka kaydı olmayan, 17 Yaşını doldurmuş herkes oyunculuk bölümüne girmek için şansını deneyebilir. Yalnız Oyunculuk bölümüne girebilmeniz için Yetenek Sınavını geçme zorunluluğu vardır.

Oyunculuk bölümüne 1 yılda kaç öğrenci alınıyor

10 As 2 yedek olmak koşulu ile toplamda sınıflarımız 12 kişiliktir. Yani sezonda 12 öğrenciye eğitim verebiliyoruz.

Bir kişinin kaç kez yetenek sınavına girme hakkı oluyor?

1 Kişinin okulumuza girebilmesi için sadece 1 yetenek sınavı hakkı bulunmaktadır.

Dersler hangi günler veriliyor?

Cumartesi ve Pazar günleri 4 saatlik ve 8 saatlik ayrı programlardan oluşmaktadır. Hafta içi ise öğrenciye ait çalışma, tekrar etme çabaları kişiye özgün bırakılmaktadır.

Oyunculuk eğitimi fiyatlarını nasıl öğrenebiliriz?

0312 468 22 43 Numaralı telefonumuzdan randevu alarak okulumuzu ziyaret edebilir eğitim içeriği ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.